„Konopacka 19” – wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy 

14 kwietnia 2018 roku ruszy sprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej pod nazwą „Konopacka 19”, w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie. Świetna lokalizacja i kompaktowe mieszkania - to najważniejsze atuty nowej propozycji dla Klientów Home Broker. Sprzedaż będzie prowadzona w ramach współpracy na wyłączność u największego pośrednika nieruchomości w Polsce.  

 

Projektując „Konopacka 19” skoncentrowaliśmy się na praktycznych rozwiązaniach. Chcieliśmy stworzyć inwestycję, która z jednej strony idealnie wpisze się w unikalny charakter tej części Warszawy, a z drugiej będzie nowoczesnym przykładem tego jak bardzo Praga Północ się zmienia i jak wysoki potencjał tu drzemie. W konsekwencji stworzyliśmy doskonały produkt inwestycyjny, mieszkania o profilu, których wartość rynkowa może tylko rosnąć  – mówi Waldemar Ślęczka, Prezes Zarządu Spółki Konopacka 19, odpowiedzialnej za realizację inwestycji.

Do najważniejszych atutów „Konopackiej 19” należy metraż mieszkań – lokale są już dostępne od 32 m² do  119 m². To mieszkania w większości dwupokojowe – jak pokazują badania rynkowe jest to najszybciej sprzedająca się opcja na rynku deweloperskim. Co więcej – przy lokalach parterowych znajdą się ogródki, co z pewnością podniesie standard i jakość mieszkania w takiej inwestycji.

Mieszkańcy „Konopackiej 19” będą mieli również do dyspozycji całodobową recepcję, jak i podziemne garaże. Nie bez znaczenia jest i kameralna okolica – obok osiedla znajduje się zielony skwer, a po kilku minutach spaceru można dojść do warszawskiego ZOO oraz Parku Praskiego.

Nasza nowa inwestycja wpisuje się w modny trend odnowy i rewitalizacji Pragi Północ, która jest jedną z najmodniejszych, niezwykłych i najbardziej rozwojowych dzielnic stolicy  Z roku na rok coraz więcej osób docenia jej unikalne walory: wszechobecną historię i kulturę. Artystyczny duch połączony ze znakomitą komunikacją z centrum miasta, zagłębie niekonwencjonalnych rozwiązań, a także doskonała baza wypadowa na wschodnią stronę Warszawy sprawia, że coraz więcej Klientów szuka mieszkania właśnie w tej części miasta – mówi Monika Cegielska, odpowiedzialna w Home Broker SA za marketing inwestycji „Konopacka 19”.

Ponadto, niekwestionowanym walorem nowej praskiej inwestycji jest dogodna lokalizacja. Przyszli mieszkańcy „Konopackiej 19” będą mogli korzystać  z doskonale rozwiniętej i rozubudowanej  komunikacji miejskiej – metra (tylko 600 m od stacji Szwedzka)  licznych linii tramwajowych i autobusowych. Niedaleko – 800 m – znajduje się też dworzec kolejowy – Dworzec Wileński, który jest jednym z głównych punktów przesiadkowych Warszawy. Tam też znajduje się galeria handlowa, liczne punkty usługowe, z wyszczególnieniem bogatej oferty lokali gastronomicznych.

Oficjalne otwarcie biura sprzedaży, przy ul. Konopackiej 17 w Warszawie, odbędzie się 14 kwietnia br. w godz. 11-15.

Od 15 kwietnia br. biuro będzie otwarte dla Klientów w poniedziałki w godzinach 11-19, od wtorku do piątku w godzinach 10-19, a w soboty w godzinach 11-15.

 

 

 

FacebookLinkedInTwitterEmail