Słoneczny początek wiosny na Mokotowie – nowa inwestycja rynku pierwotnego

Rusza sprzedaż nowej inwestycji na Mokotowie. „Apartamenty Woronicza” to propozycja dla osób szukających mieszkań w nowoczesnych budynkach, w jednej z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Sprzedaż odbywa się w ramach partnerstwa na wyłączność - Home Broker odpowiada za całokształt działań marketingowych i sprzedażowych prowadzonych na rzecz inwestora. 

 

 

Największym atutem nowej propozycji jest lokalizacja – na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wierzbno i parku Królikarnia. Powstaje tam nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec z przeszkloną elewacją, funkcjonalnie zaprojekowanymi przestrzeniami o zróżnicowanych powierzchniach. Całość wykończona z najlepszych materiałów, które spełnią wymagania najbardziej wymagających mieszkańców.

Dla kogo są Apartamenty Woronicza?

Liczne analizy pokazują, że „moda” na Mokotów trwa i jest ona jedną z 3 najczęściej preferowanych lokalizacji przez kupujących. Najważniejsza jest bliskość metra, kameralne i prestiżowe otoczenie oraz niedaleka odległość do największego stołecznego centrum biznesowego. Ponadto, dane Home Broker i Open Finance wskazują, że liczba zakupów inwestycyjnych rośnie – oraz w ostatnich latach liczba podatników, którzy zaczęli rozliczać się z zarobków z wynajmu rosła przeciętnie o 12% r/r. Wszystko to sprawia, że „Apartamenty Woronicza” to nieruchomość  doskonała dla osób szukających wygody w najwyższym standardzie, jak i tych, którzy szukają stabilnej i pewnej „lokaty” swoich oszczędności– mówi Krzysztof Książkiewicz z Home Broker SA, odpowiedzialny za współpracę z inwestorem.

„Apartamenty Woronicza” to inwestycja, która powstaje w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy, u zbiegu Al. Niepodległości i ul. Woronicza. W ramach projektu powstanie 70 mieszkań o powierzchni od 28 do 123 m², każde z przestronną loggią, balkonem lub tarasem. Zależy nam na tym, aby maksymalnie dopasować przestrzeń do preferencji Klienta, dlatego na tym etapie umożliwiamy Klientom wprowadzanie zamian aranżacyjnych, w tym m.in. łączenia apartamentów. Dodatkowym uzupełnieniem okolicznej oferty handlowo – usługowej będą lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynku.

Są takie zalety, których nie da się wycenić i tak właśnie jest z „Apartamentami Woronicza”. Żyjemy w „szybkich” czasach, wszędzie gonimy i coraz mniej czasu mamy na to co naprawdę ważne. Na szczęście w ostatnich latach zachodzą poważne zmiany w naszym podejściu do obowiązków służbowych – work life balance, czyli zachowanie równowagi pomiędzy życiem służbowym i prywatnym. Chcemy korzystać z uroków życia w stolicy, natomiast nie chcemy już tracić czasu na dojazdy do pracy. Przysłowiowe 3 godziny spędzone w komunikacji miejskiej to stracony czas, dlatego coraz więcej osób jest gotowa zapłacić za komfort mieszkania niedaleko od centrum, w takim miejscu jak właśnie  „Apartamenty Woronicza” – mówi Monika Cegielska, odpowiedzialna w Home Broker SA za marketing inwestycji „Apartamenty Woronicza”.

Apartamenty Woronicza to najnowsza inwestycja deweloperska na warszawskim Mokotowie, idealna zarówno dla osób, które szukają miejsca w którym będą mieć więcej czasu dla siebie oraz inwestorów, którzy szukają bezpiecznej lokaty kapitału.

Zapraszamy do biura sprzedaży przy. ul. Domaniewskiej 39a w Warszawie, w poniedziałki w godzinach 10-20, od oraz w soboty w godzinach 10-15.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu tel. 22 624 49 89

FacebookLinkedInTwitterEmail