„Zaufanie przede wszystkim”

Spółki, które są liderami na rynku pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego właśnie wdrażają projekt rozwojowy „Zaufanie przede wszystkim”, promujący tę wartość wśród pracowników, Klientów i partnerów biznesowych.

 

 

Pierwszą inicjatywą w tym zakresie jest objęcie patronatem I Kongresu Zaufania – unikatowego wydarzenia, poruszającego tematykę mądrego zaufania w biznesie, które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

Sama wartość „zaufanie” jest wpisana w DNA Open Finance i Home Broker. Na tym zbudowaliśmy naszą siłę rynkową, ale też poczucie satysfakcji z profesjonalnie wykonanej pracy. Wierzymy, że nasi pracownicy, Klienci i partnerzy biznesowi oceniają nasze działanie nie tylko przez pryzmat skuteczności sprzedażowej, ale i słowności. Wprowadzamy nowy program w naszych spółkach, dlatego, że zależy nam na kształtowaniu odpowiednich postaw, opartych na wiarygodności, dotrzymywaniu słowa oraz wzajemnym szacunku – mówi Przemysław Guberow, Prezes Zarządu Open Finance i Home Broker.

Na początek spółki planują przeprowadzenie wśród kadry menadżerskiej profesjonalnego badania dotyczącego efektywności organizacji, które wskaże, jakie są mocne obszary w firmach, a jakie wymagają jeszcze udoskonalenia. Badanie będzie jednocześnie wstępem do kolejnych etapów programu „Zaufanie przede wszystkim” i budowy kapitału społecznego. Będą to m.in. warsztaty wewnętrzne o budowaniu zaufania w zespołach (sieci sprzedaży, jak i centrali) oraz dedykowany warsztat dla menadżerów, przeprowadzony przez trenera rozwoju osobistego – Sebastiana Kotowa.

Zaufanie to niezastąpiona wartość w biznesie. Nasze spółki dynamicznie rozwijają sięna rynku, szukają coraz to nowszych rozwiązań biznesowych oraz planują kolejne projekty. Jedno pozostaje niezmienne – zaufanie Klientów i partnerów biznesowych, którzy chcą z nami robić „biznes” oraz pracownicy, którzy chcą być częścią naszego zespołu. Dlatego pragniemy jeszcze szerzej rozwijać kulturę organizacyjną spółek, jak i wzmacniać nasze relacje właśnie w „duchu” zaufania – mówi Paweł Komar, Członek Zarządu Open Finance i Home Broker.

Program Open Finance i Home Broker ruszył na początku kwietnia 2018 roku i potrwa rok. Wezmą w nim udział wszyscy pracownicy spółek czyli ok. 4 000 osób. Program jest kontynuacją tendencji rynkowej – odpowiedzialności w biznesie. To jeden z pierwszych etapów rozbudowy organizacji opartej na zaufaniu. Firma, w której ludzie sobie wzajemnie ufają, której ufają partnerzy i Klienci – to główny cel inicjatywy podjętej przez spółki z Grupy Open Finance.

FacebookLinkedInTwitterEmail