Sukces nowej inwestycji na Pradze Północ

W połowie kwietnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej na Pradze Północ - „Konopacka 19”. W ciągu trzech pierwszych miesięcy sprzedano 25% mieszkań dostępnych w ofercie. Sprzedaż jest prowadzona w ramach współpracy na wyłączność w Home Broker – największego pośrednika nieruchomości w Polsce.

 

 

Konopacka 19 to kameralna 5-piętrowa kamienica z garażem podziemnym, która powstaje na działce na której jeszcze pół roku temu znajdowały się poprzemysłowe zabudowania z drugiej połowy ubiegłego wieku. Jednym z największych wyróżników praskiej inwestycji jest unikatowa, bo historyczna lokalizacja. Z wyjątkowym klimatem starej Warszawy, gdzie przeszłość i przyszłość przenika się w zaciszu praskich kamienic, tworząc nową wyjątkową przestrzeń do życia. Z kolei największym praktycznym atutem projektu, mającym niewątpliwie duży wpływ na poziom sprzedaży jest doskonale rozwinięta i rozbudowana komunikacja miejska – przede wszystkim metro. Inwestycja realizowana jest tylko 600 m od budowanej stacji Szwedzka, której zakończenie zbiegnie się w czasie z zakończeniem budowy przy Konopackiej 19. Do tego liczne linie tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Dworzec Wieleński.

Projekt „Konopacka 19” to pod wieloma względami produkt doskonały, szczególnie dla inwestorów – blisko 70% aktualnie sprzedanych mieszkań stanowią zakupy inwestycyjne. Inwestorzy niemal zawsze kupują pierwsi, przypomina to wyścig na szczyt góry. Dopiero w drugiej kolejności klienci indywidualni decydują się na zakup nieruchomości. W naszym przypadku przeważają młodzi ludzie, którzy szukają dobrze zaprojektowanej przestrzeni w bardzo dobrze skomunikowanej część Warszawy – tłumaczy Waldemar Ślęczka, Prezes Zarządu spółki Konopacka 19.

W naszej ofercie dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 32 m² do 119 m². Przy czym zdecydowana większość to doskonale zaprojektowane mieszkania dwupokojowe i to właśnie te lokale cieszą się największą popularnością szczególnie wśród osób, które szukają nieruchomości w celach inwestycyjnych, a tych na Konopackiej nie brakuje – mówi Krzysztof Książkiewicz z Home Broker, odpowiedzialny za współpracę z inwestorem.

Przedsprzedaż mieszkań oficjalnie kończy się z końcem sierpnia. Więcej informacji można uzyskać w biurze sprzedaży przy ul. Konopackiej 17 w Warszawie, w poniedziałki w godzinach 11:00-19:00, od wtorku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 11:00-15:00 oraz pod numerem telefonu (22) 123 40 60.

Kontakt:
Monika Cegielska
Kom. 665 960 773
E-mail: monika.cegielska@homebroker.pl

FacebookLinkedInTwitterEmail