E-baza nieruchomości wchodzi w nowy segment, czyli nowy rok, nowe wyzwania

E-baza to portal, który powstał w 2015 roku z inicjatywy Spółki Home Broker. Jest to narzędzie wspierające wszystkich uczestników rynku specjalizujących się w obrocie nieruchomościami. Sukces e-bazy nieruchomości sprowadza się do liczby użytkowników i ofert. Aktualnie z portalu korzysta 8242 użytkowników, 2279 partnerów, zamieszczonych jest 1439 ofert z rynku pierwotnego, przez 174 deweloperów z całego kraju w ponad 400 inwestycjach.


Do tej pory e-baza nieruchomości prezentowała wyłącznie oferty z rynku pierwotnego, dziś rozszerza swoją działalność. Od nowego roku użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwarki ofert nieruchomości z rynku wtórnego. Dzięki rozszerzeniu zakresu świadczonych usług nasi partnerzy będą mogli jeszcze szybciej i skuteczniej spełniać marzenia swoich klientów – mówi Rafał Chlebowski Dyrektor Zarządzający Home Broker S.A.
HB_ebaza nieruchomości
Jeszcze więcej możliwości w jednym miejscu

W tym roku Home Broker będzie obchodził wyjątkowe, bo 13 urodziny. Wierzymy, że będzie to szczególny czas dla całej naszej grupy, być może najważniejszy w historii całej firmy. Jednym z naszych głównych priorytetów na najbliższy rok zarówno dla Home Broker, jaki i e-bazy jest rozwijanie współpracy z deweloperami na wyłączność. Wierzmy, że taki model współpracy daje najwięcej korzyści zarówno inwestorom, jak i nam. Daje poczucie bezpieczeństwa, stabilności, a przy tym jest szalenie efektywny sprzedażowo – dodaje Rafał Chlebowski Dyrektor Zarządzający Home Broker S.A. Przykład projektu, który jest z sukcesem realizowany na wyłączność to Innova – wieloetapowa wrocławska inwestycja, gdzie sprzedaliśmy już blisko 1464 mieszkań. Innym przykładem jest Konopacka 19 zespół Home Brokera współtworzył produkt, stworzył strategię sprzedażową i marketingową. Efektem tej współpracy jest bardzo dobry wyniki sprzedażowy. Aktualnie dostępnych jest jeszcze tylko 10 mieszkań, a przekazanie kluczy planowane jest na II kw. 2020 roku.

E-baza jedno miejsce, wiele możliwości

Siła e-bazy to ludzie, którzy ten portal tworzą oraz możliwości, jakie daje m.in. gwarantowane szybkie wynagrodzenie. W naszej branży zapłata za wykonaną usługę nadal bywa problematyczna i nie jest tak oczywista, jak może się wydawać. Uważamy taką sytuację za absurdalną i niedopuszczalną, dlatego uprościliśmy procedury i wprowadziliśmy nowy model rozliczeniowy Szybka kasa w 4 dni – dodaje na koniec Rafał Chlebowski Dyrektor Zarządzający Home Broker S.A.

FacebookLinkedInTwitterEmail