Idealny robot koszący do małego i dużego ogrodu – poznajcie Roboticmower A1

Koszenie trawy nie jest najlepszą pracą. Trzeba przyznać, że bywa męczące, ale też czasochłonne. Na szczęście można zainwestować w smart rozwiązania i postawić na robot koszący, jakim jest model Roboticmower A1. Warto dowiedzieć się więcej na jego temat i poznać zalety użytkowania.

Jakość na miarę XXI wieku, czyli Roboticmower A1

Koszenie trawy jest tą czynnością, którą trzeba wykonywać regularnie. Prawda jest taka, że najlepiej od kwietnia, zaraz po zakończeniu mrozów robić to nawet co tydzień. A gdy trawa jeszcze szybciej rośnie, a dzieje się to od końcówki kwietnia do lipca, tę pracę należy wykonywać nawet co 5-6 dni. Trzeba przyznać, że nie brzmi to dobrze. W żadnym wypadku nie można pozwolić sobie na zapuszczenie trawnika, gdyż wtedy bardzo szybko pojawią się chwasty. Nie oznacza to wcale, że można kosić „na zapas”, czyli niemal przy samej ziemi, bo to z kolei może spowodować obumarcie systemu korzeniowego, a w przypadku dużych upałów wyjałowienie ziemi.

Czy można więc nie spędzać dużej ilości czasu na koszeniu, a jednocześnie cieszyć się pięknym ogrodem? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko zainwestować w robot koszący Roboticmower A1. Można go określić mianem urządzenia na miarę XXI wieku. Co ważne, bardzo dobrze mapuje. Robot ten nie traci sygnału i jest odporny na jego zakłócenia. Kolejną jego zaletą jest efektywność pracy. Pracuje nie tylko szybko, ale i dokładnie. Trawnik po koszeniu staje się idealnie równy. Sami możecie decydować o wysokości koszenie. Do wyboru są długości od 30 do 70 mm. Pracą urządzenie zarządza się za pomocą intuicyjnej aplikacji. Czy to już koniec zalet? Jasne, że nie. Otóż warto wiedzieć, że samodzielnie możecie tworzyć harmonogramy koszenia. Urządzenie pracuje także bardzo cicho. Może wykonywać swoją pracę, podczas gdy Wy odpoczywacie na leżaku z pysznym sokiem i książką w ręce.

Roboticmower A1 na mały i duży trawnika

Roboticmower A1 to robot koszący, który rzeczywiście zasługuje na miano uniwersalnego. Nie tylko dobrze i dokładnie kosi, ale też sprawdzi się niezależnie od tego, jak duży ogródek posiadacie. Wyobraźcie sobie, że w ciągu dnia może skosić nawet 1000 metrów kwadratowych trawnika. Do wyboru macie różne tryby pracy. Możecie ustawić nawet koszenie nocne.

kosiarka automatyczna do ogrodu

A co gdy pojawią się opady deszczu? To oczywiście także nie jest żadnym problemem. Nie musicie martwić się, że dojdzie do uszkodzenia sprzętu. Robot koszący posiada czujniki, które wykrywają opady. Wtedy też urządzenie wraca do stacji ładującej. Następnie, gdy opady miną wraca do pracy. Trzeba przyznać, że jest to rozwiązanie bardzo wygodne.

A co z nierównym terenem? I to nie jest żadnym problemem. Otóż bez problemu wjeżdża on na wzniesienia o kącie nachylenia wynoszącym do 45%. Roboticmower A1 wykrywa przeszkody i je omija, co jest kolejną zaletą. Zatem podczas pracy nie uderzy w meble czy delikatne ozdoby ogrodowe. Jeżeli więc szukacie właśnie takiego sprzętu, to koniecznie wejdźcie na stronę https://sklep.dreame-polska.pl. To naprawdę dobra alternatywa dla tradycyjnych kosiarek. Ten robot jest intuicyjny i bardzo dokładny. Szybko wykona swoją pracę. Do tego za sprawą mocnej obudowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wpisuje się w ekologiczny trend. Gwarantujemy, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

koszenie trawy na automacie

- Home Broker -

Warto przeczytać: