Jak stworzyć wiele strumieni dochodu z nieruchomości?

Zwykłe poleganie na nieruchomościach kupowanych na wynajem,  aby pozbyć się pracy, sfinansować emeryturę i stworzyć bogactwo na całe życie, nie wystarczy. Musisz mieć wiele strumieni dochodów z nieruchomości, aby zdywersyfikować swój portfel i zagwarantować bogactwo pokoleniowe. Wybierz poniżej transmisje, które najbardziej Ci odpowiadają.
Nasze NAJLEPSZE sposoby tworzenia wielu strumieni dochodu z nieruchomości.

Kup nieruchomość, wyremontuj ją, wynajmij na przepływ gotówki i ponownie zastaw nieruchomość, aby uwolnić zainwestowane środki. Dodaj wartość do swojego obiektu.
Zarobek osiąga się, gdy kupujesz nieruchomość i WARTOŚĆ DODANĄ poprzez remont. Renowacja powinna być głównie kosmetyczna. Jeśli nieruchomość potrzebuje nowego dachu lub ponownego okablowania, odejdź od tej umowy.

Następnie refinansujesz po wyższej wartości, aby poddać recyklingowi swoje fundusze na następną inwestycję.

Kup nieruchomość poniżej wartości rynkowej

Zakup nieruchomości zdyskontowanej lub poniżej wartości rynkowej jest jednym ze sposobów tworzenia wbudowanego kapitału w nieruchomości. Negocjując rabaty,  możesz stworzyć część kapitału, która zostanie uwolniona, gdy refinansujesz nieruchomość lub ją sprzedajesz.

Kup poniżej wartości rynkowej i dodaj wartość

Najlepszą sytuacją jest zakup nieruchomości, którą możesz dodać wartość poprzez kosmetyczny remont ORAZ którą kupujesz poniżej wartości rynkowej. Jest to jeden z najlepszych sposobów na odzyskanie pieniędzy, a także stworzenie aktywów o przepływie pieniężnym.

Brak pieniędzy w dół

To NIE jest strategia inwestycyjna w nieruchomości, to sposób, w jaki dostarczasz strategię. Wiele osób uważa, że to oszustwo, tak nie jest. Naprawdę możesz  zrobić oferty nieruchomości No Money Down.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak niektórzy ludzie mogą budować portfele nieruchomości 40, 50, 100, 500 + nieruchomości, podczas gdy Ty walczysz o zaoszczędzenie na depozyt dla jednego? To dlatego, że nie oszczędzają na zakup nieruchomości, myślą inaczej. Poniżej znajdują się niektóre z najpopularniejszych technik No Money Down.

Opcje leasingu

Jest to dzierżawa budynku z opcją jego późniejszego zakupu. Przejmujesz kontrolę nad aktywami i masz prawo do zakupu, ale nie obowiązek do jego zakupu.
Aby rozpocząć, płacisz niewielką początkową płatność z góry (może to być zaledwie 1 GBP). Następnie dokonujesz miesięcznej płatności (kwota kredytu hipotecznego), a następnie płatności końcowej, gdy korzystasz z opcji zakupu (zaległe saldo kredytu hipotecznego).
Jedyną różnicą między kupnem domu a przyjęciem go jako opcji zakupu później jest umowa.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce posiadać własny dom, ale nie może w tym momencie.

Pozwala to komuś wprowadzić się do jednej z nieruchomości na podstawie umowy najmu z oddzielną opcją zakupu nieruchomości, w uzgodnionym terminie lub przed nim, w którym cena zakupu jest uzgadniana z góry. Z chwilą podpisania umowy najemca przejmuje kontrolę nad nieruchomością jako Najemca-Nabywca.

Wynajem

Kiedy większość właścicieli chce znaleźć najemców, zwykle udają się do agenta. Kiedy agenci najmu nie mogą znaleźć najemcy, nieruchomość jest pusta, a właściciel nie zarabia pieniędzy.

Ale dzięki Rent-2-Rent oferujesz właścicielowi gwarantowany czynsz za swoją nieruchomość co miesiąc w uzgodnionym przedziale czasowym, w którym otrzymują zapłatę, niezależnie od tego, czy nieruchomość jest wynajmowana, czy nie. Zazwyczaj pokrywasz wszystkie koszty utrzymania i zarządzania i oddajesz dom pod koniec uzgodnionego okresu w tym samym lub lepszym stanie.

Następnie wynajmujesz nieruchomość innym osobom i korzystasz z różnicy między dochodem z wynajmu, który otrzymujesz, a płatnością na rzecz właściciela.
Zakwaterowanie z obsługą to miejsce, w którym pobierasz opłaty od gości za noc lub tydzień, tak jak w hotelu. Jest to obecnie NAJGORĘTSZA strategia dotycząca nieruchomości. Nigdy nie było lepszego czasu na zaangażowanie się ze względu na boom na staycation i wzrost rezerwacji korporacyjnych.

Istnieje duże zapotrzebowanie na zakwaterowanie krótkoterminowe w miastach, miasteczkach i miejscowościach wakacyjnych. Ludzie często wolą doświadczenie domu z domu, mając całą nieruchomość dla siebie niż drogi pokój hotelowy.

Aby odnieść sukces z Serviced Accommodation musisz zidentyfikować swój „obszar kopalni złota”, znany jako rynek docelowy. Dowiedz się, jakie rodzaje nieruchomości najlepiej sprawdzają się w przypadku zakwaterowania z obsługą, określ konkurencję, zrozum swoje koszty i nie tylko.

Pakowanie transakcji

Ta strategia nieruchomości obejmuje oferty pakowania, których nie chcesz dla siebie. Następnie sprzedajesz je innym inwestorom w zamian za natychmiastowy, początkowy zysk gotówkowy. Niektóre transakcje mogą średnio przekraczać 3000 GBP za transakcję (w Londynie niektórzy Deal Packagerzy zarabiają 10 000 GBP za transakcję!).
Bez względu na to, co robisz w nieruchomościach, Deal Packaging uzupełnia każdą inną strategię nieruchomości. Dzieje się tak dlatego, że możesz pakować:  kupno na wynajem, zakwaterowanie z obsługą, wynajem na wynajem, domy wielorodzinne, konwersje komercyjne i wiele innych.

Możliwość nabycia dowolnej nieruchomości, w dowolnej strategii. Następnie masz do wyboru sprzedać go i samodzielnie przepływać gotówką lub zachować go i korzystać z miesięcznego dochodu, podczas gdy nieruchomość zyskuje na wzroście kapitału z roku na rok.

Domy wielorodzinne i wieloletnie

W obecnym klimacie gospodarczym popyt na pokoje szybko rośnie. W centrach miast i miast oraz wokół nich coraz więcej domów i mieszkań jest przekształcanych w pokoje najmu.

Koszty utrzymania są coraz wyższe, a populacja stale rośnie. Oznacza to, że coraz więcej osób szuka tanich mieszkań. Tak więc wiele osób wynajmuje pokoje w HMO.
Świetnymi źródłami najemców są: studenci, kontrahenci szukający krótkoterminowych wynajmów, osoby niedawno rozwiedzione i osoby samotne szukające bardziej towarzyskiego stylu życia niż życie na własną rękę.
W przypadku przepływ gotówki jest znacznie wyższy niż w przypadku pojedynczego wynajmu.

Konwersje komercyjne

Dzieje się tak, gdy inwestor kupuje nieruchomość komercyjną i przekształca ją w jedną lub więcej jednostek mieszkalnych. Inwestorzy chcą to zrobić, ponieważ modernizacja starego lub nieużywanego budynku poprawia obszar. Łatwiej jest znaleźć budynki komercyjne do przekształcenia niż grunty do zabudowy. Istniejące budynki mają fundamenty, ściany i sufity, co pozwala zaoszczędzić koszty i czas.

Ponadto zyski z konwersji komercyjnych są znacznie większe i nie pociągają za sobą więcej pracy dla programisty. Konwersje nieruchomości komercyjnych to jedna z NAJGORĘTSZYCH strategii nieruchomości, szczególnie w 2022 r. z wpływem COVID i wielu lokali komercyjnych leżących pustych.

Popyt na domy w Wielkiej Brytanii nigdy nie był wyższy. Jedyne dwa sposoby, w jakie możemy to osiągnąć, to przebudowa jednostek komercyjnych lub budowa nowych domów od podstaw. Stare lokale komercyjne można przekształcić w mieszkalne kopalnie złota, w jednej transakcji komercyjnej możesz zrobić to, co większość inwestorów stara się zrobić w 10 transakcjach kupna na wynajem!

Ucz się od najlepszych brytyjskich ekspertów ds. Inwestowania w nieruchomości,  aby zminimalizować ryzyko, koszty, czas i zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.
To jest twój letni sizzler i plaża czytać na wakacje. Naucz się TERAZ dzięki letniej lekturze, która z pewnością Cię porwie!

Rob i Kevin wypełnili nową edycję 2022 pełną swojej wiedzy, porad ekspertów, wskazówek i technik, które działają na dzisiejszym rynku nieruchomości i które można wykorzystać od razu.

- Home Broker -

Warto przeczytać: