Dzień Otwarty jednego mieszkania

Szczecin od niedawna stał się miastem innowacyjnych rozwiązań dla klientów poszukujących mieszkań. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadzone zostały dwie aukcje mieszkań, teraz przyszedł czas na Dzień Otwarty jednego mieszkania na rynku wtórnym. Znane z brytyjskiego rynku nieruchomości promowanie pojedynczych mieszkań znalazło swoje odzwierciedlenie także w Szczecinie. Doradcy ds. nieruchomości podjęli się przygotowania i obsługi otwartej prezentacji nieruchomości na rynku wtórnym – S...


taramy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. W związku z tym sięgamy po innowacyjne formy sprzedaży, a w tym przypadku angażujemy się w promowanie pojedynczej nieruchomości, organizując otwartą prezentację – mówi Magdalena Rudzińska, kierownik oddziału Home Broker w Szczecinie. Dla klientów Home Broker firma przygotowała specjalną ofertę, 0% prowizji od kupującego na rynku wtórnym.

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Bukowym – prawobrzeżnej dzielnicy miasta. Lokal o powierzchni ponad 63 m kw. posiada 2 pokoje, przedpokój, łazienkę z oddzielną toaletą i kuchnię z jadalnią. Okna wychodzą na wschód, południowy-zachód, z widokiem na skwer, na podłogach jest parkiet dębowy, terakota, okna z PCV. W cenie oferowane jest wyposażenie w postaci zabudowy kuchennej, armatury łazienkowej. Do lokalu przynależy balkon i piwnica. Pierwotnie mieszkanie posiadało 3 pokoje, jeden z nich został zaaranżowany na jadalnię. – Presja czasowa od strony sprzedającego zakłada sprzedaż w cenie 4574 zł za m kw. Jest to okazyjna oferta, bo kilka procent poniżej średniej rynkowej dla mieszkań w tej okolicy, dodatkowo z możliwością negocjacji – dodaje Magdalena Rudzińska.

Mieszkanie położone jest na II piętrze w bloku mieszkalnym oddanym do użytku w 1990 r. Budynek jest ocieplony, z przeprowadzonym remontem elewacji, klatki schodowej i wymianie wszystkich podstawowych instalacji.

Dzień Otwarty mieszkania odbędzie się 2 listopada w godz. 16-20 na ul. Seledynowej. Szczegóły u Doradcy, Marty Nałęcz, pod nr tel. 667 871 071 lub (0-91) 483 36 38.

W dniu prezentacji pierwsi odwiedzający w prezencie otrzymają koszulki. Poniżej także plan mieszkania.

FacebookLinkedInTwitterEmail