Wirtualny spacer 3D w Home Brokerze

Decydując się na zakup mieszkania nie możemy zapomnieć o szczegółach inwestycji – lokalizacja, powierzchnia, rozmieszczenie pomieszczeń czy okolica, w której mieszkanie się znajduje. Chcąc obejrzeć wybrane mieszkanie, musimy zagospodarować wolny czas, aby dojechać do kilku czy kilkunastu lokalizacji i zobaczyć je na „własne oczy”. Home Broker SA – lider rynku nieruchomościowego – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, nawiązał współpracę z firmą Wnętrza 3D, która umożliwi Klientowi odbycie wirtualnego spaceru po wybranej nieruchomości. Home Broker SA, jako pierwszy ogólnopolski pośrednik na rynku nieruchomościowym, daje Klientowi innowacyjne narzędzie Klient bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie, będzie mógł zapoznać się z rzeczywistym wyglądem wymarzonego mieszkania czy domu. Zakup wymarzonej nieruchomości to decyzja, na którą składa się wiele czynników – wygląd, rozmieszczenie pomieszczeń, metraż oraz dodatkowe udogodnienia takie jak balkon czy garaż. Odbycie wirtualnego spaceru po nieruchomościach, które dostępne są na stronie internetowej Home Broker SA umożliwi Klientowi „przeniesienie” się do realnych wnętrz wybranej inwestycji. Realistyczny obraz, niezwykła funkcjonalność i intuicyjna nawigacja to tylko kilka możliwości, jakie daje wprowadzenie nowego rozwiązania na stronę internetową Home Broker SA. Wyobraź sobie, że możesz poruszać się po wymarzonym wnętrzu bez wychodzenia z domu.

– Jesteśmy pierwszym ogólnopolskim pośrednikiem na rynku nieruchomości, który daje Klientowi możliwość zapoznania się ze szczegółowym wyglądem mieszkania bez wychodzenia z domu. Czas, który Klienci poświęcali na osobiste oglądanie wybranych nieruchomości może zostać inaczej zagospodarowany. Wystarczy mieć przed sobą komputer, tablet czy telefon i z dowolnego miejsca na świecie możemy zapoznać się ze standardem wykończenia mieszkania czy domu i „przejść” się po nieruchomości. Home Broker SA jest liderem na rynku pośrednictwa nieruchomości. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją, a nowe możliwości, które dostarczamy naszym Klientom utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy jest pozytywnie odbierane na rynku – mówi Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Home Broker SA.

Wirtualny spacer jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy chcą szybko sprzedać nieruchomość – wizualizacja 3D podkreśla wartości nieruchomości i jej walory. Rozwiązanie to idealne jest również dla Klientów, którzy mieszkanie chcą kupić, ponieważ bez wychodzenia z domu mogą zapoznać się ze szczegółami wybranej inwestycji.  Pierwsze wizualizacje dostępne są już na stronie internetowej www.homebroker.dev (przykładowa realizacja: www.homebroker.dev/oferta/undefined/394950). Wirtualny spacer będzie dotyczył wszystkich nieruchomości z rynku wtórnego, które dostępne są w ofercie Home Broker SA.

Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce – świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Do dyspozycji Klientów jest ponad 400 doświadczonych doradców w 40 oddziałach w całej Polsce.

Kontakt dla mediów:
Andżelika Sokół – p.o. Rzecznika Prasowego
andzelika.sokol@homebroker.dev
tel: +48 785 934 793
www.homebroker.dev

FacebookLinkedInTwitterEmail