Odbierz darmowe ubezpieczenie mieszkania

Home Broker – jako lider na rynku pośrednictwa nieruchomości w Polsce – nawiązał współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym LINK4. Dzięki tej współpracy Klient, który kupi lub wynajmie mieszkanie za pośrednictwem Home Broker, otrzyma za darmo ubezpieczenie nieruchomości. 


Firma Home Broker już od dziesięciu lat wyznacza standardy na rynku nieruchomości. Najwyższa jakość świadczonych usług to nasz nadrzędny cel. Chcemy być wsparciem dla Klientów i oferować im produkty, których faktycznie potrzebują. Klient kupując mieszkanie, poszukuje również możliwości jej finansowania i ubezpieczenia, dlatego obsługujemy Klientów od przysłowiowego „A do Z” – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor Marketingu Home Broker.

Promocja obowiązuje od 1 marca 2017 roku, a w jej ramach Klient otrzyma ubezpieczenie murów oraz Home Assistance – pomoc w wielu sytuacjach awaryjnych, a dodatkowo wysoką zniżkę na ubezpieczenie auta.
Każda taka polisa może być rozszerzona o ubezpieczenie stałych elementów wyposażenia, ruchomości domowych oraz OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie domu i mieszkania jest dziś standardem – gwarancją naszego finansowego bezpieczeństwa na wypadek nieszczęścia. Jednak tylko ubezpieczenie o szerokim zakresie zapewni nam ochronę, jakiej oczekujemy. Dzięki promocji chcemy wspólnie zachęcić Klientów Home Broker do zabezpieczenia swojego „M” solidnym ubezpieczeniem – mówi Ewa Adaszyńska PR & Marketing Manager Open Brokers.

Home Broker w ramach promocji pokrywa koszty składki ubezpieczeniowej za okres ubezpieczenia wynoszący dwanaście miesięcy liczonych od dnia podpisania umowy. Warunkiem udziału w promocji jest zawarcie umowy pośrednictwa kupna lub wynajmu nieruchomości z firmą Home Broker, złożenie oświadczenia o przystąpieniu do promocji oraz spełnienie warunków, o których mowa w regulaminie.

Firma Home Broker oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi. Klient w jednym miejscu wybiera swoje wymarzone „M”, korzysta z optymalnej formy finansowania, a teraz – dzięki nawiązaniu współpracy z LINK4 – dostanie darmowe ubezpieczenie na okres dwunastu miesięcy. Promocje, które oferuje Home Broker to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby Klientów, a wynikiem takich działań jest rosnące uznanie firmy na rynku nieruchomości.

Home Broker SA – lider rynku nieruchomości w Polsce – świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poprzez szeroki wachlarz usług, Klienci mogą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Do dyspozycji Klientów jest ponad 400 doświadczonych doradców w 40 oddziałach w całej Polsce.

Kontakt dla mediów:
Andżelika Sokół – p.o. Rzecznika Prasowego
andzelika.sokol@homebroker.dev
tel: +48 785 934 793
www.homebroker.dev

FacebookLinkedInTwitterEmail