Warszawiacy są wymagający, wybierają apartamenty o wysokim standardzie, przy metrze

Apartamenty Woronicza to nowa propozycja na warszawskim Mokotowie skierowana do osób, które szukają bezpieczeństwa, wyższej jakości w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy.

 

 

Apartamenty Woronicza to idealne połączenie elegancji z funkcjonalnością. Inwestycja realizowana jest w jednej z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. W samym sercu Mokotowa, przy stacji metra Wierzbno, powstaje pięciokondygnacyjny apartamentowiec, w którym znajdzie się 70 lokali o zróżnicowanej powierzchni od 28 m² do 123 m². Inwestycję wyróżniać będzie wysoka jakość wykończenia, która na nowo zdefiniuje miejski styl życia. Duże przeszklenia oraz kamienne okładziny będą doskonale współgrały z prostą bryłą budynku i podkreślą charakter projektu.

 

Wysoka sprzedaż, czyli kto wybiera apartamenty, przy stacji metra Wierzbno?

W lutym bieżącego roku uruchomiliśmy możliwość podpisywania umów deweloperskich. W ciągu 6 miesięcy sprzedaliśmy 30% apartamentów. Ten bardzo dobry wynik nawet nas odrobinę zaskoczył, a to wszystko dlatego, że Apartamenty Woronicza to produkt premium, a sprzedaż tej klasy inwestycji z reguły wymaga większej cierpliwości. Co ciekawe zdecydowana większość sprzedanych do tej pory lokali, to zakupy dokonane przez osoby związane z Mokotowem. Ponadto, tylko 40% zakupionych apartamentów to zakupy inwestycyjne – mówi Krzysztof Książkiewicz z Home Broker SA, odpowiedzialny za współpracę z inwestorem.

Lokalizacja i doskonale rozwinięta komunikacja to największe atuty Apartamentów Woronicza. Inwestycja jest realizowana w pobliżu stacji metra Wierzbno i kameralnego parku Królikarnia. Jednocześnie projekt znajduje się w sąsiedztwie znanego centrum biznesowego i cenionej Galerii Mokotów, do której dojazd zajmie zaledwie 10 minut. Wszystko to sprawia, że Apartamenty Woronicza to inwestycja doskonała dla osób, które szukają rozwiązań wyprzedzających oczekiwania. Dobrego stylu w unikalnej lokalizacji, pozwalającej być zawsze w centrum wydarzeń.

Apartamenty Woronicza to produkt absolutnie wyjątkowy. Tej klasy inwestycja w tak nieoczywistej, a jednocześnie genialnej lokalizacji, to połączenie niemalże doskonałe. Gwarantuje przyszłym mieszkańcom nieprawdopodobną wygodę. Mam na myśli taki poziom komfortu, który jest trudny do wycenienia. Aktualny poziom sprzedaży wyraźnie pokazuje, że warszawiacy chętnie wybierają takie rozwiązania. W najbliższych tygodniach zaplanowaliśmy szereg działań promocyjnych, m.in. będziemy brali udział w targach organizowanych przez Muratora na hali Torwar w dniach 8-9 września, a tydzień później 15-16 września organizujemy dni otwarte na terenie inwestycji – mówi Monika Cegielska, odpowiedzialna w Home Broker SA za marketing inwestycji Apartamenty Woronicza.

Apartamenty Woronicza to najnowsza inwestycja deweloperska na warszawskim Mokotowie, idealna zarówno dla osób, które szukają nowej wyjątkowej przestrzeni do mieszkania oraz inwestorów, którzy szukają bezpiecznej lokaty kapitału.

Za całokształt działań sprzedażowych i marketingowych odpowiada Home Broker.

Więcej informacji udzielamy w biurze sprzedaży przy. ul. Woronicza 24 w Warszawie lub pod numerem telefonu tel. 22 123 40 00.

FacebookLinkedInTwitterEmail