Nowy Rok, nowe możliwości i wyzwania. Home Broker i szczęśliwa 13

Nowy rok w każdej firmie to czas wielkich podsumowań i planów. Dla nas najbliższy rok będzie szczególny. Będziemy świętować 13 lat działalności na polskim rynku nieruchomości i będzie to zdecydowanie szczęśliwa trzynastka.


Home Broker został założony w 2007 roku, był to trudny czas, wszyscy go pamiętamy i niechętnie do niego wracamy. Widmo nadchodzącego kryzysu było jak wielka fala oceaniczna wywołana trzęsieniem ziemi. Spadająca koniunktura nie tylko w naszym sektorze, ale w całej gospodarce. Ogromne trudności z utrzymaniem się na powierzchni miało wiele firm. Nasza rodzima branża nieruchomości odczuła szczególnie skutki kryzysu gospodarczego w latach 2007-2009. W tamtym czasie byliśmy młodą organizacją, stawialiśmy pierwsze korki na bardzo niestabilnym gruncie. Nasza determinacja okazała się być niebywale skuteczna, a to świadczy o ogromnej sile ludzi, którzy tworzyli i tworzą Home Brokera.
Doradca nieruchomości podczas spotkania z klientami

Szczęśliwa 13

Dziś Home Broker na nowo mierzy się z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem rynkowym, to jest dla nas jako organizacji szczególny czas. Miniony rok upłynął pod znakiem dużych zmian organizacyjnych. Przeszliśmy wewnętrzną transformację, uporządkowaliśmy procesy, wdrażamy zmiany technologiczne, staliśmy się bardziej transparentni i otwarci na zmiany.

Nadchodzący trzynasty rok naszej działalności będzie na pewno wyjątkowy. Być może będzie najważniejszym w historii firmy. Jednym z naszych głównych priorytetów na najbliższy rok jest pozyskanie wysoko wyspecjalizowanej kadry. Oferujemy atrakcyjne zarobki i w przeciwieństwie do mniejszych agencji nieruchomości, realne możliwości rozwoju.

Najlepsi zasługują na najwięcej

Jedną z rzeczy, którą całkowicie zmieniliśmy jest model rozliczeń finansowych. Naszym zdaniem najlepsi powinni dostawać najwięcej. Dlatego wprowadziliśmy stawkę 70% i 4-dniowy okres rozliczeniowy liczony od zaksięgowania środków z transakcji. Na dzisiejszym rynku pracy trudno znaleźć ludzi o specyficznych dla branży kwalifikacjach, dlatego doceniamy naszych współpracowników. Bardzo cenimy doświadczenie osób aplikujących do nas, ale nie zamykamy się na „świeżą krew”. Szukamy przede wszystkim ludzi otwartych na nowe możliwości, pełnych pasji do tworzenia, takich, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Z takimi ludźmi chcemy tworzyć nowego, odmienionego Home Brokera – organizację przyjazną pracownikom. Dobre miejsce, w którym nie tylko zarabia się satysfakcjonujące pieniądze, ale też do którego ludzie chcą przychodzić, w którym dobrze się czują. Naszym celem jest bycie jeszcze lepszymi w tym co robimy na kolejny szczęśliwy trzynasty rok.

FacebookLinkedInTwitterEmail