Home Broker na Targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Nowy sezon sprzedażowy rozpoczynamy w drugi weekend września. W dniach 8 i 9 września na warszawskim Torwarze odbędą się największe i najważniejsze targi nieruchomości w stolicy – Nowy Dom Nowe Mieszkanie – podczas których ponad 120 wystawców przedstawi swoje oferty.

 

 

Home Broker na pierwszych po wakacjach targach zaprezentuje dwie nowe warszawskie inwestycje – Konopacka 19 i Woronicza Apartments. Są to projekty deweloperskie, które HB prowadzi na wyłączność odpowiadając za całokształt działań sprzedażowych i marketingowych prowadzonych na rzeczy inwestycji i dewelopera.

Udział w targach to dla każdego, kto szuka mieszkania, doskonała okazja do zapoznania się z ofertą największych deweloperów realizujących inwestycje w Warszawie i okolicach. Dzięki targom klienci mogą pogłębić swoją wiedzę o bieżących trendach, cenach i rynkowych nowościach. Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, mapy inwestycji mieszkaniowych oraz katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.

Zapraszamy wszystkich do przyjścia w najbliższy weekend na Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie i odwiedzenia naszych stoisk targowych.

8 i 9 września (sobota 10.00–17.00; niedziela: 10.00-16.00)
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

FacebookLinkedInTwitterEmail