Moduo Mokotów House jak świeże bułeczki

Sprzedaż projektu rozpoczęła się w kwietniu br., a do dziś właścicieli znalazło już 85 z 245 mieszkań, czyli ponad 30 proc. całości. Moduo Mokotów House jest najszybciej sprzedającą się inwestycją na Mokotowie w II kw. 2015 r.

– Wyjątkowy efekt zawdzięczamy przede wszystkim dobrej lokalizacji, przystępnej jak na Mokotów cenie oraz efektywnej promocji w dobrze dobranych kanałach marketingowych. Z zebranych przez nas informacji wynika, że Moduo House jest najlepiej sprzedającą się inwestycją na Mokotowie. Najsilniejsi spośród naszych konkurentów na Służewcu sprzedali w II kwartale od 30 do 60 mieszkań. My w tym okresie możemy pochwalić się podpisaniem 69 umów. Z naszych danych wynika również, że łączna sprzedaż deweloperów w drugim kwartale br. w dzielnicy Mokotów była na poziomie nieco ponad 500 mieszkań. Zatem co siódme sprzedane mieszkanie było w prowadzonej przez nas inwestycji. – mówi Bartosz Jankowski, dyrektor rynku pierwotnego w firmie Home Broker, która zajmuje się procesem sprzedaży i promocją inwestycji Moduo Mokotów House na zasadach wyłączności.

Więcej o Moduo Mokotów House

Moduo House powstaje w południowej części Mokotowa, w pobliżu Galerii Mokotów i centrum biznesowego. Najtańsza kawalerka kosztuje 248 tys. zł, a ceny mieszkań o największych metrażach zaczynają się od 6,6 tys. zł za mkw. Metraże mieszkań wynoszą od 30 mkw. do 110 mkw. w przypadku mieszkań 5-pokojowych. Lokale mają panoramiczne okna z drewnianą stolarką, ich naturalnym przedłużeniem będzie przeszklony balkon, loggia lub taras. Na terenie osiedla przewidziane są zielone dziedzińce i ogródki, tereny rekreacyjne, ochrona i monitoring. W sumie na terenie osiedla jest 369 miejsc parkingowych naziemnych i podziemnych na 245 mieszkań.
ECI Residential to deweloper będący częścią grupy ECI działającej dotąd głównie w obszarze nieruchomości biurowych. Dotychczas wybudował kilkanaście wysokiej klasy biurowców na warszawskim Służewcu, a do tego nieruchomości logistyczne i przemysłowe oraz centrum wystawiennicze. Teraz spółka rozpoczyna realizację pierwszego w swojej historii budynku mieszkaniowego na Mokotowie.
FacebookLinkedInTwitterEmail