Masz nieruchomość na sprzedaż – skorzystaj z usług profesjonalistów

Sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym zadaniem. Trzeba poświęcić sporo czasu, aby znaleźć wiarygodnego kupca, wymagana jest znajomość prawa, wizyty u notariusza, mnóstwo formalności. Osoby, które chcą szybko sprzedać mieszkanie, powinny skorzystać z usług firmy, która oferuje skup nieruchomości za gotówkę.

Szybki skup nieruchomości za gotówkę – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Jeżeli chcesz szybki i skutecznie sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość skorzystaj z naszej pomocy. Działamy na rynku od lat, dlatego może być pewny, że szybko podpiszemy umowę. Prowadzimy skup nieruchomości różnego typu. Interesują nas m.in. mieszkania, domy, działki itp. Nie musisz obawiać się, jeżeli chcesz sprzedać zniszczone lub zadłużone mieszkanie. Prowadzimy:

  • Skup domów,
  • Skup mieszkań,
  • Skup działek,
  • Skup spalonych nieruchomości,
  • Skup nieruchomości w złym stanie technicznym,
  • Skup zadłużonych nieruchomości,
  • Skup nieruchomości z komornikiem
  • Skup mieszkań z lokatorem itp.

Chętnie odkupimy od Państwa działki, garaże, hotele czy pensjonaty. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenie. Prowadzimy skup mieszkań na wsiach,  w małych miejscowościach oraz w dużych miastach. Nieruchomości skupujemy szybko, służymy pomocą w każdej sytuacji.

Jak wygląda sprzedaż nieruchomości?

Klienci, którzy mają nieruchomość na sprzedaż, powinni do nas zadzwonić i umówić się na oględziny nieruchomości. Doświadczony pracownik wyceni oraz sprawdzi stan techniczny nieruchomości oraz zaproponuje odpowiednią cenę. W przypadku, gdy klient akceptuje ofertę, spisujemy umowę i wypłacamy pieniądze. W zależności od preferencji klienta możemy wypłacić należność w gotówce lub zrobić przelew na konto bankowe. Jeżeli nieruchomość jest zadłużona, spłacamy długi, a pozostałe środki przekazujemy klientowi. Wycena nieruchomości jest bezpłatna, odrzucenie oferty nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Kiedy warto skorzystać z usług biura prowadzącego skup nieruchomości?

Firmy kupujące mieszkania są dużą pomocą dla wszystkich, którzy chcą szybko i bezpiecznie sprzedać nieruchomość. Rynek nieruchomości to wymagająca branża, dlatego mało kto jest w stanie samodzielnie dopilnować wszystkich formalności. To rozwiązanie umożliwia sprawną sprzedaż, pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ wszystkie formalności leżą po stronie firmy skupującej nieruchomości.

Z oferowanych usług warto skorzystać w przypadku, gdy mamy mieszkanie, które odziedziczyliśmy, nie jest nam potrzebne, a nie chcemy samodzielnie zajmować się jego sprzedażą. Firmy skupują mieszkania w złym stanie, a także takie nieruchomości, w których nie wszyscy współwłaściciele mogą się ze sobą dogadać. Dużą zaletą korzystania z firm skupujących nieruchomości jest czas  bezpieczeństwo, szybkość, a także wszechstronna pomoc prawna. Wszystkie umowy podpisywane są w kancelarii prawnej, mają postać aktu notarialnego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Nasza firma działa na rynku nieruchomości już wiele lat, mamy grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Gwarantujemy uczciwą wycenę, nigdy nie zaniżamy wartości nieruchomości. Pomożemy w każdej trudnej sytuacji. Zapraszamy, pomożemy w sprzedaży nieruchomości.

- Home Broker -

Warto przeczytać: