Mieszkanie z nutą romantyzmu

Pełne wdzięku wnętrze urządzone w jednej gamie kolorystycznej to efekt osiągnięty przez specjalistów. Wykorzystane w aranżacji niezwykle subtelne tkaniny z linii Isabelle pozwalają ukazać sypialnię w zupełnie nowej, romantycznej odsłonie.

Styl romantyczny, określany mianem kobiecego, charakteryzuje się niezwykle subtelnym i delikatnym wystrojem, będącym wyrazem romantycznych upodobań domowników.

Stworzony z myślą o komforcie mieszkańców, idealny jest dla ludzi poszukujących w swoim mieszkaniu relaksu, chcących odpocząć w domowym zaciszu. Bez wątpienia to właśnie dzięki temu styl ten tak chętnie wykorzystywany jest w aranżacji sypialni. Charakterystyczne dodatków pastelowych odcieniach – bieli, beżu, lila – występują w połączeniu z delikatnym kwiatowym deseniem. W zestawieniu z lekkimi meblami dodają wnętrzu wdzięku, ujmując świeżością i subtelnością wystroju. Doskonałym dopełnieniem są drobne dodatki dekoracyjne, porcelanowe figurki, puzderka czy szkatułki, dzięki którym pomieszczenie nabiera osobistego charakteru.

wnętrze kolorowe dom

Aranżacja sypialni w odcieniach fioletu i bieli to propozycja przygotowana przez ekspertów Dekoria.pl. Stylizacja oparta na elementach z kolekcji Isabelle to wysokiej jakości tkaniny, wyróżniające się pięknym kwiatowym deseniem w żywych kolorach nadrukowanych na jasnej, grubej satynie oraz woalu. Delikatne materiały pozwalają na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji. Długie zasłony i rolety umieszczone w oknie doskonale oddają charakter aranżacji, jednocześnie rozjaśniając i optycznie powiększając wnętrze – mówi Agnieszka Rybka, specjalista Dekoria.pl. Słodkie pastele wykorzystane na ozdobnych poduszkach ozdabiają wykonane w klasycznym stylu łóżko, a zarazem ożywiają liliową narzutę. Ciekawym dodatkiem są unikalne dekoracje – metalowy wazon czy antyczna misa z linii Scandic.

Spójna kolorystyka elementów wyposażenia w połączeniu ze stylowymi meblami jest wyrazem urzekającej estetyki mieszkania, urządzonego w romantycznym stylu. Subtelnie, elegancko i z klasą, gdzie zawsze z chęcią odpocznie się po całym dniu.

- Home Broker -

Warto przeczytać: