Dodatki, które pozwolą odświeżyć domowa aranżację

Niemalże każdego roku zmieniają się trendy wnętrzarskie. Modne są inne kolory, dekoracje i elementy wyposażenia. My zaś chcemy, by nasze domowe wnętrza wpisywały się w aktualne trendy, a do tego były dokładnie tym, czego oczekujemy i co nam się podoba.

Czy musimy od razu modyfikować aranżację od podstaw? Niekoniecznie. Mamy bowiem do wyboru rozmaite dodatki, za pomocą których można stworzyć niemalże zupełnie nowy wystrój. Taki, który szybko się nie znudzi, a do tego odda charakter pomieszczenia i będzie zgodny z bieżącymi trendami. Przyglądamy się najciekawszym propozycjom dodatków!

Eko dodatki dla każdego!

Moda na ekologiczne wystroje, dodatki, dekoracje i elementy wyposażenia nie przemija. Każdy z nas jest w stanie znaleźć w tym trendzie coś dla siebie. Jeśli zatem liczymy na odświeżoną i modną aranżację, postawmy właśnie na eko drewniane dodatki, które można znaleźć w sklepie Dekoori. Wśród nich chociażby podstawki pod kubki, czyli połączenie praktycznego z dekoracyjnym.

Wśród drewnianych detali znajdujemy także klasyczne ramki na zdjęcia oraz… napisy! Te ostatnie można postawić w dowolnym miejscu bądź zawiesić na ścianie. Są niedrogie, ciekawe i potrafią dodać smaczku domowym wnętrzom. Spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym domownikom. Wpiszą się w klimat sypialni, salonów oraz kuchni.

Puf – praktyczny i dekoracyjny

Zostajemy przy propozycjach dekoracyjnych i praktycznych zarazem. Na co warto postawić poza drewnianymi podkładkami pod kubki? Na pufy! Są one wygodne, funkcjonalne i potrafią być niezwykle efektowne pod względem estetyki.

Wśród puf są konstrukcje na nóżkach, ze zdejmowaną pokrywą, pod którą kryje się dodatkowe miejsce do przechowywania. Mogą spełniać funkcje tylko ozdobne lub sprawdzą się jako siedzisko dla niezapowiedzianych gości. I znów mamy do czynienia z dodatkiem, który odmieni aranżację zarówno salonu, sypialni, jak i dziecięcego pokoju.

Poduszki i poszewki

Bez poduszek nie obejdzie się żadne wnętrze. Jeśli jednak liczymy na odświeżoną aranżację, poszukajmy czegoś kompletnie odmiennego. Wybierzmy poduszki w nietypowych kształtach lub ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Nie bójmy się poszewek na poduszki, które oferują cekiny, frędzle i inne rozmaitości rzucające się w oczy.

Poszukajmy poszewek z materiałów naturalnych bądź z tkanin, które są niezwykle przyjemne i miękkie w dotyku. Bawełna, len, plusz, aksamit… do wyboru, do koloru! Niech we wnętrzu wreszcie się dzieje.

Bawełniane lampki cotton balls

Bawełnianych lampek cotton balls nie trzeba nikomu przedstawiać. Od co najmniej kilku sezonów znajdujemy dla nich miejsce w domowych wnętrzach. Nie rezygnujmy z tego trendu. Poszukajmy jednak nowych kształtów i kolorów, a nawet rozmiarów. Bawmy się nieoczywistymi połączeniami, dzięki którym podkreślamy to, co charakterystyczne i wyjątkowe, a zarazem odwracamy uwagę od elementów, które niekoniecznie przypadają nam do gustu.

Umiar i harmonia

Niezależnie od wybieranych detali i dodatków pamiętajmy o tym, by nie przesadzić w żadną ze stron. Modny i funkcjonalny wystrój – tak, ale nie za wszelką cenę. Nic nam po dodatkach wpisujących się w aktualne trendy, jeśli wnętrze straci na harmonii i spójności.

Szukajmy inspiracji, próbujmy różnych rzeczy i połączeń, ale wciąż mając na względzie, że najlepiej prezentuje się harmonijna aranżacja, w której wszystkie elementy, w tym dekoracyjne, uzupełniają się wzajemnie. Gotowi na modyfikację dotychczasowego wystroju? Czas zatem na zakupy!

- Home Broker -

Warto przeczytać: